درود؛

درباره من اگر میخواهید بدانید:

آتوسا ایزد هستم . دارای مدرک لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات (IT) از دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند. کارمو با یادگیری فوتوشاپ آغاز کردم. کم کم با طراحی وب آشنا شدم و علاقه به یادگیری‌اش پیدا کردم.

بعد از مدت کوتاهی پی بردم که علاقه‌ی من به طراحی وب بسیار زیاد است و به نظر خودم تو کاری علاقه وجود داشته باشه حتما آینده خوبی خواهد داشت و پیشرفت خواهم کرد. به همین دلیل شروع کردم به یادگیری html و css. همراه آنها با جوملا هم کار میکردم و سایت راه‌اندازی می‌کردم.

تا اینکه یکی از دوستان، من را با وردپرس آشنا کرد و گفت خیلی بهتر از جوملا است. وقتی رفتم سراغ وردپرس محیطش برام جذاب‌تر بود و کار باهاش راحتتر. از اون زمان حدود 6 سال میگذره و من الان عاشق وردپرس هستم و عاشق طراحی سایت با اون.

در این مدت دوره‌های مختلفی را گذراندم که از مهمترین آنها دوره طراحی وب جهاد دانشگاهی امیرکبیر و دوره وبمستران هوشمند همیار آکادمی هستند.

در حال حاضر توانایی طراحی وب ، بهینه‌سازی و پشتیبانی سایت‌های وردپرسی را دارم و می‌توانم در این زمینه‌ها به شما کمک کنم.

یکی از پروژه‌های بزرگی که انجام دادم، وب‌سایت دیجی‌تعمیر است . که در حال حاضر هم مسئولیت پشتیبانی ، توسعه و بهینه‌سازی آن را برعهده دارم .پروژه‌های دیگری نیز انجام داده‌ام از جمله سایت آکواسامی، سایت مرکز خدمات کامپیوتر سپند، سایت اجاره ویدئوپروژکتور  و … .

در ضمن کسانی که علاقه به یادگیری وردپرس دارند، آموزش خصوصی نیز برگزار میکنم . برای اطلاعات بیشتر درباره من و آموز‌شها در تماس باشید.

راههای ارتباطی در قسمت تماس با من آمده است. در هر ساعت از شبانه‌روز من در خدمتم 🙂